Friday, October 19, 2018

TONYMOLY panda fever!

Just täna, kui olin plaaninud Tallinn Dollsi showle Tallinn Fashion Weeki raames minna, suutis mu tervis teha kerge kannapöörde. Nii ta ikka kipub olema, et kõige ebasobivamal hetkel tervis jumpsib, kuid mis seal ikka - äkki oligi vaja üle pika aja üht vaba õhtut?
Igatahes, kuna vaba aega on mul nüüd plaanitust tunduvalt rohkem, otsustasin viimaks kirja panna oma mõtted TonyMoly pandatoodete kohta. Ning väike vihje: juba peagi võid mõnda pandatoodet ka giveaways näha (khm-halloween-khm)! ;)


TonyMoly pandasari on kindlasti üks tuntumaid ning armsamaid sarju TonyMoly valikust. Mina igatahes olin esimesest silmapilgust võlutud! Panda-sarjas on tooteid palju, mina sain katsetamiseks kätekreemi, silmapulga, põsepuna-huulevärvi duo, huulevärvi ja silmaümbrusmaski. Viimast mina veel kasutanud pole - hoian seda mõneks eriliseks sündmuseks!


Ma olen armunud Panda's Dream kätekreemi! Miks? Esiteks, see pakend on imearmas - ümar, pontsik pandapoiss. Peamiselt aga just selle lõhna pärast - mina tunnen kreemil tugevalt viinamarjalõhna! Kui aga mõnele topsiku nina alla olen pannud ning küsinud arvamust, siis vaid üks inimene nõustus minuga, et just viinamarjalõhn see on... Võta siis näpust, et millega täpselt tegemist!
Kreem niisutab käsi hästi, ei ole konsistentsilt väga kerge, kuid samas mitte ka liiga paks. Sisaldab see rahustavat bambuseekstrakti ning antibakteriaalse toimega manuka mett. 


Panda huulevärvi & põsepuna kombot on saadaval kahte varianti - Bubble red ja Pink baby. Vasakul paletis on matt põsepuna ning teisel pool särav huulevärv. Lisaks armsale (ütlen seda tänases postituses palju, ma tean!) välisele kujundusele, on pakendi sees ka mõnus peegel - ideaalne lisand meigikotti.
Mõlemad värvid on hästi pigmenteeritud ning tegelikult võib neid ka kombineerida või kasutada mõlemat nii huultel kui põskedel. Mina olen sõbraks saanud paletis vaid huulevärviga, sest leian, et seda kreemjat põsepuna ei ole kõige lihtsam nahal hajutada. Tasuks seda teha sõrmedega - sel viisil sõrmede soojus aitab hajutamisele kaasa. 


Panda huulekriit, nagu TonyMoly seda nimetab, on saadaval viies üpriski särtsakas toonis: oranž, kaks roosat, üks marjatooni ning tänases postituses olev punane ehk True Red. Ning tõesti on tegemist selle "just õige punane" tooniga. 
Toode tekitas kohe esimesel korral kerge vau-efekti. Milline pigment! Huultele kandub äärmiselt kergelt. Püsivus on üldiselt särava huulekriidi kohta üpris hea, kuid kindlasti vajab toode uuesti peale kandmist peale söömist, joomist. Soovitan kasutada tootega ka huulepliiatsit! Värv on huultel niisutav, sisaldab näiteks granaatõuna ekstrakti ning loomulikult ka bambuseekstrakti.


Panda-toodetest kõige kuulsam ning kiidetum on kahtlemata So Cool eye stick. Tegemist on tõesti ühe suurepärase tootega. Kanna seda nahale, et vähendada paistetust või tumedaid ringe silmade all. Kuigi tootel on jahutav efekt, tuleb see eriti esile just siis, kui seda enne kasutamist külmkapis hoida. Üks lahe omadus on silmapulgal veel - Marsaana pressipäeval sain teada, et seda saab kanda ka meigi peale! Mina kasutan toodet igal hommikul, et oma silmaaluseid värskendada, imendub see kiirelt. Kuna pulk tuleb üsna väikeses pakendis, on see ideaalne kaaslane meigikotti, et päeva jooksul vajadusel uuesti silmaaluseid turgutada.

TonyMoly tooted on saadaval Kaubamajas ja Tradehouses!

No comments:

Post a Comment