Monday, November 26, 2018

Erborian CC-kreemid kõikidele nahatüüpidele!


Hei, armsad lugejad!
Kas Sina oled kuulnud sellisest nahahooldusbrändist nagu Erborian? Mina igatahes veel mõned nädalad tagasi ei olnud! Tuleb aga välja, et Erborian on Eesti turul juba mõnda aega olnud ning ka minule langes osaks rõõm selle Lõuna-Korea brändi mõnda hitt-toodet proovida.Erborian saatis minule testimiseks kaks CC-kreemi. Pakki avades olin elevil nagu väike laps jõuludel - millise laheda karbi sees tooted minuni jõudsid, vaata tänaste Instagrami storide alt! ;)
Aga toodetest lähemalt...
CC-kreemidega pole minu kogemused varasemalt väga head olnud. Nimelt on eranditult kõik CC-kreemid olnud minu nahale liiga tumedad ning kauni, värske jume asemel näen lõppkokkuvõttes välja kui Willy Wonka filmist tuntud oompa loompa! Seepärast lootsin väga, väga, et Erborian CC-kreemid mind alt ei vea.


Hõbedases tuubis CC-kreem sisaldab Aasia vesinaba ektrakti ja valgustpeegeldavaid osakesi. Kreem lubab jumet ühtlustada ning niisutada.
Kreem on tuubist pigistades valget värvi. Sõrmedega nahale kandes muutub see kiirelt nahatooni beežiks kreemiks, millel tagasihoidlik, kuid märgatav katvus. Niisutav on see tõesti! Tulemus on pehme, sametine ning nahk näeb välja särav ja värske! Minu nahale on see CC-kreem ikkagi tsiiipakene tume, kuid suvel on see arvatavasti i-de-aalne abivahend!


Roheline CC-kreem on punetusevastase toimega. Lubab see ahendada poore, niisutada nahka.
Color correcting pole minule võõras teema ja ennegi olen katsetanud erinevaid rohelisi peitekreeme ning muid abivahendeid, et punasust nahal kontrolli alla saada. Seepärast olin seda toodet katsetades eriti elevil!
Kui eelnev CC-kreem jäi minule veidikene tumedaks, on Red Correct versioon perfect match minu nahaga! See ühildub nahatooniga suurepäraselt ning mis kõige tähtsam - punasus on nahalt kadunud! Vastavalt soovile võid ka katvust kasvatada. Täpselt see toode, mida oma meigivaba-samas-sooviks-kerget-katvust päevadeks vajasin - ja nüüd alati kasutan. Samuti võib toodet kasutada meigialuskreemina - proovisin isegi ja julgen soovitada! Minu tõeline lemmik!


Mul on nii hea meel, et Erboriani tooted omal nahal sain ära katsetada! Roheline Red Correct kuulub minu igapäevasesse meigikotti, teist versiooni säilitan suveks - olen kindel, et see saab suvel palju, palju kasutust!

No comments:

Post a Comment