Thursday, December 6, 2018

Essence sügis-talvine kollektsioon 2018


Hei, armsad!
Essence uusi tooteid pole ma teile päris ammu tutvustanud. Seepärast on mul nii hea meel, et taas Essence tiimilt ühe rikkaliku kingikoti uute-põnevate toodetega katsetamiseks sain! Essence on minu hinnangul üks parimaid nö drugstore brände ja oleksin lahkesti nõus nende toodete eest rohkemgi maksma!


Camouflage+ matt peitekreem
Ma olen siiani häiritud, et minu üks lemmikjumestuskreemidest, Essence camouflage 2-in-1, Eesti lettidelt kadus... Samast sarjast on aga ilmunud uus peitekreem, mis lubab isegi tattood ära katta! Olen selle vaikselt enda igapäevasesse meigirutiini lisanud ja see on kindlasti kõige lähem minu lemmikpeitekreemile M.A.C Pro Longwearile, mida katsetanud olen (hinnavahe on aga mitmekordne)! See tõesti on väga hea katvusega ning katab tumedad silmaalused korralikult ära! Küll aga võib see silmade all koguneda väikestesse kortsukestesse, niisiis tuleks see kindlasti puudriga kinnitada.

I Need a Miracle ripsmetušš 
Hingetuksvõtvat volüümi lubav ripsmetušš on kindlasti üks minu lemmikripsmetuššidest Essence valikust! Nimelt olen vahel märganud Essence tuššide juures pudenemist ning õhtu lõpuks on vahel peeglist vastu vaadanud pandasilmad. Selle tušiga pole mina midagi taolist kogenud! See lisab volüümi, pikkust ning pähkli-kujuline hari ei jäta ripsmeid tükki.

Glitter on glitter off küünelakk
02 razzle dazzle on kaunis, pühadehõnguline küünelakk! Glitter on igaljuhul küüntel "in" ja ka Essence pole ilutrendidest maha jäänud. Mis eriti hea - küünelakk on maha kooritav ehk vaev glitteri eemaldamisel küüntelt jääb ära! Küünelakki soovitatakse peale kanda kaks kihti, et hiljem oleks ka eemaldamine lihtsam.Mattifying + pore minimizing primer musta saviga
Mida aeg edasi, seda "professionaalsema" välimuse saavad Essence tooted - kas te ütleksite, et see tuubike maksab vaid mõned eurod? Primer on halli värvi, vedela ja kiirelt imenduva konsistentsiga. Muudab naha matiks ja loob meigile kena aluspinna. Poore vähendab silmaga vaadates vähesel määral samuti. :)

#instaperfect liquid make up
Seda jumestuskreemi tahtsin ma pikalt proovida ja lõpuks seda ka teha sain! Tegemist on väga vedela jumestuskreemiga, soovitan seda nahale kanda beautyblenderiga. Katvus on sel hea, samuti on võimalik kreemi kihtidena juurde lisada. Nahal jääb matt ja väidetavalt on see ka veekindel! Oma vedela tekstuuri tõttu saab seda segada ka teiste jumestuskreemidega.


Melted chrome liquid lipstick
Nii nagu on moes glitter, pole kuhugi kadunud ka metalsete toonide armastus ilumaailmas! Copper dropper, minule saadetud toon, on taas väga kaunis toon pühadeks. Küll aga on see väga metalne! Kohe väga! Mina seda tooni naljalt igapäevaselt välja ei kannaks! Julge, väga hea pigmendiga, veidi huultel kuivatav. Suureks plussiks aga asjaolu, et peale kuivamist pole seda huultel pea üldse tunda ja püsivuse üle kurta ei saa!Colour Boost mad about matte liquid lipstick
Jätkates huulevärvidega, on Essence valikusse lisandunud ka uued matid huulevärvid sügisele kohastes toonides. 04 mad matters on roosakas punane huulevärv, mida kandsin nii langevate lehtede aegu kui ka langeva lume saabudes. Väga hea pigmendiga, kuivab huultel kiiresti. PS: date-proof!

Melted chrome lauvärv
Milline. pigment! Vau! Steel the look on tõeline piduhooaja staar - särav hõbe, justkui disko sinu silmalaugudel! Peale esimest katsetust võtsin plaaniks minna poeleti juurde ka teisi toone proovima! Täht uues kollektsioonis!


Go for the glow highlighter palett
Highlighter palett tundus mulle niivõrd põnev! Pakendist leiad kolm huvitavat highlighterit: pronksitooni, lilla ja roosa. Küll aga pean kurbusega tõdema, et see toode ei äratanud minus mingeid positiivseid emotsioone! Pigment on nii ja naa, sära highlighterile kohaselt vähe ja üldse on need üsna pudenevad. Samuti ei jäta need põsesarnadel muljet särapuudrist, vaid tundub, nagu oleksin lihtsalt lilla lauvärviga endale triibu põsele joonistanud. Ainuke toode, mis sellest kollektsioonist edaspidi minul kasutust ei leia.

Too glam to give a damn lauvärvipalett
Mulle nii meeldib selle toote pakend! Suvine, naiselik, armas! Palettist leiad 9 lauvärvi, alustades  sinepikarva säravast värvist ja lõpetades mati lilla tooniga. Kindlasti kasutan seda edaspidi huvitavate värvilisandite loomiseks muidu harilikele silmameikidele. Nagu tihti juhtub, on matid tumedad toonid veidi pigmenteeritumad kui ülejäänud, kuid ma ei kurda!


No comments:

Post a Comment