Saturday, December 1, 2018

Jõulude Wishlist 2018!

Ja ongi käes detsember! Kuidas paremini jõulukuud alustada kui ühe jõuluhõngulise soovide nimekirjaga!


Apple Air Pods vastu polnud minul esialgu mingit huvi. Nägin küll, et uued ja moodsad kõrvaklapid on Apple valikus olemas, kuid otsest vajadust ju nende järgi esialgu ei olnud. Nüüd aga olen neid saanud ise katsuda, uudistada, ja tegelikult leian, et selline paar kõrvaklappe kuluks ära küll - ilma kõrvaklappideta ma naljalt kodust välja ei lähe ja minu tavalised Apple väikesed sõbrakesed võiks uue ja moodsama vastu ära vahetada!
Smarta valikus nägin hiljuti BellaBeat Leaf nutiseadmeid, mis aitavad igapäevaselt jälgida naise füüsilist, sprituaalset ja emotsionaalset toonust ning seeläbi kontrollida ja langetada stressitaset. Minu unerutiin on viimastel kuudel paras naljanumber olnud ja stressi samuti rohkem kui sooviks. Seepärast kuluks selline abivahend kindlasti ära!
MuHoov pusasid olen pikalt jälginud nii Instagramis kui mujal sotsiaalmeedia lehtedel. Armastan Eesti disaini ja MuHoov pusad näevad nii mõnusad, soojad ja kaunid välja! Alati, kui tänaval kedagi MuHoov pusaga kõndimas näen, mõtlen jälle, et miks ma ometi veel ühte endale soetanud pole?
Olen täielik raamatuhoolik! Sinnamaani, et käin pea iga päev raamatu e-poodides jälgimas, kas uusi ja põnevaid raamatuid on vahepeal ilmunud. Ka praegu seisab riiulis 7 raamatut, mida kannatamatult lugeda tahan. Kuid ometi pole see piisav! Näiteks olen pikalt, pikalt mõelnud soetada Susan Luitsalu uut raamatut "Minu Dubai". Olen varasemalt lugenud Susan Luitsalu kolumne ning muid teoseid ja need on mulle alati väga hea mulje jätnud!
Ka 24 hr clima bottle'i avastasin Instagramist. Lisaks raamatuhoolikule olen ka täielik kohvihoolik ja liiiiga palju raha kulub mul kohvikutes kohvi kaasaostmiseks. Lisaks loomulikult liigselt palju ühekordselt kasutatavaid topse, piinlik on! Seepärast vajan hädasti üht pudelit, mis päriselt hoiab minu jooki kuumana või külmana nii kaua, kui vaja, ja 24 hr clima bottle tundub selle tööga hakkama saavat küll. 
Olla käevõrusid nägin hiljuti sõbranna käe ümber ja oi, kui kaunis see välja näeb! Kannan tihti  lihtsaid, tagasihoidlike ehteid ja Olla läheb täpselt selle kategooria alla!
Simply The Est t-särgid on nii vinged! Taaskord üks ülimalt tore Eesti disaini toode. Lugematul hulgal ägedaid sõnumeid, mille seast ühte lemmikut on isegi raske välja valida...
Lucky Laika brändi toetaja olen ma alati olnud ning sünnipäevakaarte valin tihti just nende valikust. Hiljuti ilmus neilt ka raamat "Sõna vägi on suurem kui sõjavägi" ja see tundub IDEAALNE jõulukingitus nii endale kui kallitele.
Viimane asi minu soovide listis on Nutribullet. Kasutan hetkel oma smuutide valmistamiseks mitmekilost suurt klaasist blenderit ja kuigi see teeb oma töö suurepäraselt ära, jääb tihti kiiretel hommikutel smuuti tegemata, kuna lihtsalt ei ole aega ja viitsimist suurt kobakat masinat hiljem pesema hakata. Nutribullet oleks lahendus minu probleemile!

No comments:

Post a Comment