Monday, December 3, 2018

Kinetics Sparkling Holiday


Hei, hei, armsad!
Tänast postitust olen tahtnud juba niii kaua kirjutada, kuid leian, et detsembrikuu algusesse sobib see ideaalselt - nimelt räägin täna Kinetics küünelakibrändi uuest kollektsioonist "Sparkling", mis justnimelt pühade jaoks loodud. Olen kõik toonid enda peal ära katsetanud ning aeg on jagada kogemusi ja tulemusi!Kinetics küünelakkidest rääkisin blogis esimest korda selle aasta kevadel ning nüüdseks on minu küünelakikollektsioonis 90% läti brändi Kinetics lakid. Need lihtsalt on nii head! Seepärast olin eriti põnevil, kui sain endale uue Sparkling kollektsiooni ning nägin, et see koosneb vaid säravatest, glitteriga lakkidest - midagi uut ja põnevat minu kollektsiooni!


Uues kollektsioonis on kaheksa säravat lakki, mõned veidi tagasihoidlikumad, mõned kohe üldse mitte. Tagasihoidlikumate toonide alla lisan enamasti kihi ühevärvilist lakki, mis oleks glitterlakiga üsna sama tooni - nii loon säravatele toonidele ühtse põhja ja saan kindel olla, et oma küünetooni alt kumama ei jää. Tumedamate toonide puhul võid selle sammu vahele jätta, kuid mina eelistan ka neile mõne ühevärvilise lakiga põhja luua.


Shh, I'm fabulous - tume ükssarvik, sobib nii kuumale kohtingule kui perega õhtusöögile
Arvatavasti kogu kollektsiooni kõige omapärasem toon! Seda on tõesti raske puhtalt sõnadega kirjeldada, mitte ükski sama tooni asi pähe ei karga. Näeb küüntel väga eriline ja kaunis välja, kuigi esmapilgul eeldasin, et tegemist pole minu tooniga.
Partyholic - ametüst lilla säraga, funky, holograafiline
Julge toon! Sisaldab see punaseid, siniseid, lillakaid, kuldseid sädelevaid osakesi - paremat nime lakile oleks olnud raske panna!
Extravaganza - merineitsi roheline, sisaldab valgustpeegeldavat micro-glitterit?!
Ma armastan Kineticsi kirjeldusi oma lakkidele! Merineitsi rohelise peale ikka annab tulla, kuid samas midagi muud ma enam ei oskagi näha! Taaskord väga, väga põnev toon, lausa kosmiline!Sweet or brut? - roosa glitter, nagu roosa diskopall küüntel, roosa champagne
Minu üks selle kollektsiooni lemmikutest! Näitasin seda ka mingi aeg tagasi oma Instagramis ning seda lakki kandes olen saanud ka mitmeid komplimente - see lihtsalt on nii kaunis!
Sparkling - kuld, kuld, kuld
Selle kollektsiooni staar! Ideaalne kullasära sinu küüntel, mida kujutan ennast just jõuludel ja aastalõpupidustustel kandmas. Püüab pilgu hetkega!
Glitter for breakfast - hõbevalge glitter, justkui iluuisutaja kostüümi kangas
Taaskord üks minu lemmiklakkidest! Esmapilgul näeb välja tagasihoidlik, kuid tegelikult paistab see kindlasti silma!


Mirror-like red - metallne, sobib hästi kuldse värviga, BMW F82 M4 auto (... jep!)
Kohati täiesti vastanduv eelmiste lakkidega, samas sobib siiski hästi Sparkling kollektsiooni! Silmnähtava glitteri asemel on lakil metallne sära, mis küüntelt vastu helgib. Taaskord kirjeldab seda hästi sõna "eriline"!
We rock hard - must punase glitteriga, veidi vastuhakkaja aga luksuslik
Uuuh, milline lakk! Mustal baasil punane sära näeb imeline küüntel välja! Mitte nii silmapaistev, kui näiteks Sparkling või Sweet or brut?, kuid see ongi selle laki võlu.


Olen Kinetics uue kollektsiooniga NII rahul! Vaieldamatult iga lakk on eriline, omapärane ja oi, kui kaunis! Armastan neid kanda küüntel koos ühevärvi lakkidega - ehk kannan kahele/kolmele küünele särava laki, teised jätan tagasihoidlikult ühevärviliseks. Nii saavutan ääretult kauni tulemuse! Loomulikult võid ka kõik küüned katta glitterlakkidega - go for it!
Lakid on konsistentsilt vägagi mõnusad, neid on lihtne küüntele kanda ja kuivamine ei võta meeletult aega. Muidugi mõista võib glitterlakkide eemaldamine olla kohati parajaks peavaluks, kuid mina sellest ei heitu - need lakid on seda peavalu väärt!

No comments:

Post a Comment