Monday, January 21, 2019

The Candle Shop - Yankee Candle imelised aroomid


Hei, armsad!
Nüüd, kus väljas möllavad marutuuled ning ninast näpistavad kõrged külmakraadid, on soojade aroomidega võluvad lõhnaküünlad igal võimalikul hetkel minu tubades süüdatud. Pole midagi mõnusamat, kui nautida pimedal talveõhtul kuuma tassi kohvi ja lugeda raamatut, aknalaual põlemas Yankee küünal.


The Candle Shop saatis mulle mõni aeg tagasi neli imelist Yankee küünalt. Ühe neist kingin Sulle, armas lugeja, niisiis piilu peale postituse lugemist ka blogi Instagrami! ;)


The Candle Shop avas mõni aeg tagasi T1 kaubanduskeskuses oma imeliste aroomidega täidetud poekese, kus valik võib esmasel külastusel mõne küünalde sõbra täitsa pöördesse ajada! Poest leiad Woodwick, Colonial Candle ning loomulikult Yankee küünlaid, kuid valikus on ka muid tooteid, näiteks ruumilõhnastajaid. Olemas on ka veebipood!


Mina valisin nimekirjast välja neli erinäolist küünalt. Kõik valitust on Yankee Candle Elevation sarjast, mille tunned ära kauni nelinurkse kujunduse järgi.

Punaselt särav Amaretto Apple on tõeliselt pühadehõnguline, peamisteks nootideks kaneel, amaretto ning küpsetatud õun, maitsetatud vähekese suhkru ja vaniljega.Elevation küünalde puhul on omapärane ka see, et nende kaaned sobivad ideaalselt küünalde alla asetamiseks, et luua neile kaunis pronksivärvi alus või pjedestaal, nagu The Candle Shop seda kirjeldab!

Sheer Linen on tõeliselt värske ning kevadine aroom. Kui eelnevatel aastatel on mu lemmikuteks kevadisel ajal olnud piibelehe-hõngulised küünlad, siis sel kevadel olen endale leidnud uue lemmiku Yankee Candle valikust! Maikelluke on ka selle küünla üks lõhnanootidest, lisaks annavad aroomi lina, alpikann ja muskus.


Elevation sarja küünaldel on väga tugev, klaasist ümbris. Tugevus sai ka enese poolt ära katsetatud. Ühes käes kaamera ja teises neli Yankee küünalt, suutsin otseloomulikult ühe küünla maha kukutada. Nende massiivsuse tõttu on küünlad üpris rasked. Süda küll hetkeks seisatas, kuid küünal oli ka peale pooleteise meetrist kukkumist täiesti terve, ilma ühegi kriimuta!

Evening star on minule saadetud lõhnadest kindlasti kõige erilisem. The Candle Shop kirjutab: Kobarroosi ja kadaka segu, mis on paljutõotav nagu soov langevalt tähelt. Lõhnanootideks veel sidrun, muskus ja guajakipuu. PS: Guajakipuu on seigleheliste sugukonda kuuluv puu, mis kasvab näiteks Venezuelas ja Columbias. Selle puu vaiku kasutatakse ka meditsiinis.


Yankee Elevation küünlad tulevad kolmes suuruses - small, medium ja large. Minule saadetutest on kaks pisikest ning kaks keskmise suurusega küünalt. Väikesed on ühe tahiga, keskmised kolme ning suured kahe tahiga. Põlemisaeg vastavalt 18-28 tundi, 28-38 tundi ja 65-80 tundi.

Sweet Frosting on lõhn, mis sobiks ideaalselt mõne küpsetamist armastava vanaema kööki. Sellest leiad küpsetiste, vanilje ning veidi vürtsikaid lõhnanoote. Siiski pole see liialt magus, vaid ideaalne!


Yankee küünlaid olen enda aknalaudadele igatsenud juba aastaid, mil neid veel Eestis saadavalgi polnud. Mul on nii hea meel, et The Candle Shopis nii lai valik Yankee küünlaid olemas on - kindlasti olen peagi teisigi lõhnu nuusutamas, mis sest, et hetkel ju küünaldest jätkub! :)
Nüüd aga ruttu @blogicarmen Instagrami, kui just ühte neist küünaldest võita soovid. Kui aga loosiõnnele lootma ei taha jääda, leiad Yankee küünlad The Candle Shop poest T1 keskuses või klikates SIIA lingile!

No comments:

Post a Comment