Blogist

Blogi alustasin eesmärgiga jagada oma kogemusi eelkõige iluteemadel, kuid lihtsalt ilublogiks ma enda blogi kohe lahterdada ei tahtnud ning ei taha praegugi. Blogist leiab lisaks iluteemadele erinevaid postitusi üritustest, raamatutest, heast söögist, killukesi minu elust ning väga palju enamat.
Alustasin blogi eelkõige tänu teistele ilublogidele või elustiiliblogidele ning kirest kirjutamise ning pildistamise vastu. Nende mõne aasta jooksul, mil olen seda blogi pidanud, olen leidnud toredaid ja positiivseid lugejaid kui ka ennast, saanud juurde suurel hulgal uusi kogemusi ning loomulikult arenenud ja õppinud, et blogi jätkuvalt vaid paremaks muuta. See kõik annab mulle alati juurde motivatsiooni ning blogimine on saanud mulle väga südamelähedaseks. Siin peangi õigeks tänada kõiki, kes mu blogil on aidanud kasvada - kõik lugejad, koostööpartnerid...

Blogi on siiski pühendatud eelkõige ilule, millest see kõik alguse sai. Blogist leiab palju ilutoodete arvustusi, sarnaste toodete võrdlust ning veel erinevaid ilutoodetest pakatavaid postitusi. Kõik postitused on alati minu poolt ausalt kirjutatud. Enamus tooted soetan ise, kui aga mõni toode mulle kingitakse/saadetakse mainin seda postituses kindlasti!

No comments:

Post a Comment